Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. ročník VC města Krnova úspěšně proběhl.

Vážené dámy a pánové,

Mezi jednu z nejstarších olympijských disciplín patří box.V Slezském regionu je město Krnov považováno za místo,kde se tomuto sportu daří.Již třináctý ročník boxerského turnaje s mezinárodní účasti garantuje tradici a kvalitu.Velká cena Krnova si svou dobrou úrovní zaslouženě vybojovala místo v kalendáři České boxerské asociace.

Velká cena Krnova je organizována Sdružením úpolových sportů ve spolupráci s firmami ve městě i mimo něj.Česká boxerská asociace finanční podporou tohoto turnaje a jeho propagací garantuje účast zahraničních delegací a jejich vynikajících závodníků,jenž se zúčastnili Mistrovství světa,Evropy,a OH. Jmenovitě, v krnovském ringu boxovali T.Rafael, R.Kraj,L.Konečný ,A.Sachbazjan,

P. Horáček,S.Bártek,F.Palič (Chorvatsko).V letošním roce se v krnovském  ringu  se představí  boxerské reprezentační výběry,ČR,Maďarska,Německa,Polska a Slovenska.

Věříme,že letošní mezinárodní turnaj bude tak jako v předešlých ročnících přehlídkou kvalitního boxu.Vyslovujeme všem sponzorům,kteří svým pochopením zabezpečují zdárný průběh tohoto turnaje ,srdečné poděkování.Všem účastníkům přejeme nejen sportovní úspěch ,ale také zážitky a vzpomínky na Krnov.

 

Sponzoři :moravskoslezsky-kraj-logo.jpg

 

 

 

 

 

      ředitel turnaj

Jaroslav Morbitzer