Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality : 28.10.2017 box v Sokolovně.

Krnovská Sokolovna opět ožije boxem.

28.10.2017 se uskuteční mezinárodní  boxerský turnaj,za účasti dorostenců a mužů. 

V sobotu 16.září se v Prostějově uskutečnilo 1.kolo oblastní soutěže Jihomoravské oblasti v boxu.Boxer 
SÚS boxingu Krnov Mirek Jelen (čer. dres) nastoupil ke svému prvnímu utkání proti P. Kratochvilovi z Gauneru Jihlava, z vítězství na body se sice radoval boxer z Jihlavy, ale Mirek bojoval statečně a bez respektu což je příslibem do dalších utkání.
2 kolo se uskuteční 30.9.2017 v Kroměříži.

 

Krnovská Sokolovna ožila po letech boxem

Krnov - Návrat boxerských utkání do krnovské Sokolovny byl opravdu impozantní. Oddíl SÚS Boxing Elfe Krnov uspořádal v tradičních prostorech, které už v minulosti zažily nemálo boxerských klání Oblastní soutěž školní mládeže, kadetů, juniorů, mužů i žen.

Pořádající klub měl zastoupení v každé kategorii od přípravky až po muže. Mezi školní mládeží hájil krnovské barvy Michal Kotásek, mezi kadety Tomáš Řepka, v juniorské kategorii Jiří Weiss a v mužích Ondřej Brada. Kromě Krnováků přijeli i boxeři z jižní Moravy z DTJ Prostějov, Gambere Olomouc a oddílu Vojenské muzeum Loučka.Polsko zastupovali boxeři z Rybniku a Slovensko z Trieblu.

 

Severomoravskou oblast zastupovali boxeři SÚS Krnov, Boxing Ostrava, Sokola Poruba, BC Poruba, BC Krnov, SSK Vítkovice, BC Karviná, TKT Ostrava a Dukly Olomouc.

„Ve správné boxerské atmosféře se uskutečnilo pětadvacet utkání za povzbuzování vděčného publika, které si návrat boxu do Sokolovny užívalo," povídal předseda pořádajícího oddílu Jaroslav Morbitzer a pokračoval: „Bilance boxerů SÚS Boxing Elfe Krnov je v podstatě taková, jakou jsme očekávali, je ovšem nutno pochválit snahu a bojovnost."

Michal Kotásek ve váhové kategorii do třiceti kilogramů měl za soupeře Tokára z Gambare Olomouc. „Jedná se o velmi dobrého boxera, který odboxoval více utkání než Michal, samotné utkání mělo velmi dobrou úroveň po všech stránkách, skončilo vítězstvím Tokára na body," uvedl trenér Jaroslav Morbitzer.

Tomáš Řepka nastoupil ve váze do 58 kil ke svému prvnímu utkání a prohrál s Macejem z BC Poruba. Jiří Weiss v kategorii do 87 kilogramů odboxoval standart a porazil Paveje z DTJ Prostějov.

„O nevyzpytatelnosti boxu se přesvědčil v kategorii mužů Ondra Brada, který boxoval svůj první zápas ve váze nad 91 kilo v utkání proti Fuňkovi z Gambare Olomouc. V utkání jasně vedl, měl svého soupeře pod tlakem, bohužel deset sekund před koncem inkasoval náhodný úder, rozhodčí ho pak už nenechal dále v utkání pokračovat, ačkoliv Ondra byl schopen dalšího boje," vykládal o kuriózní situaci nestor krnovského boxu.

Návrat boxu do krnovské Sokolovny se tedy vydařil. „Nutno podotknout, že skoro pětihodinový maraton proběhl bez jediného zádrhelu. Mnozí účastníci si osvěžili své nostalgické vzpomínky, kdy boxovali v Sokolovně a získali tady na mistrovství republiky tituly mistrů Československa nebo ČR," uzavíral Jaroslav Morbitzer a nakonec ještě dodával:

„Akce byla opravdu vydařená a je nutno poděkovat všem členům SÚS za aktivní pomoc.

 

Rychlý přehled :

 

 Tréninky jsou zaměřeny na fyzickou kondici a stmelení celého kolektivu SÚS boxingu Elfe Krnov,vedení SÚS boxingu Krnov je potěšeno tím,že se  do našeho klubu hlásí noví členové z řad mládeže.rovněž dospělí chodí rádi na kondiční box do Sokolovny.

 

1,Krnovští boxeři SÚS BOXINGU ELFE KRNOV se zúčastnili oblastního kola v Os. Porubě.

Náš nejmladší boxer Michal Kotásek nastoupil ve váze do 32 kg proti mistru ČR Plachetkovi z Baníku Karviná,oba nadějní boxeři předvedli v ringu perfektní výkony za které je diváci odměnily potleskem.Michal boxoval bez respektu,dobře se v ringu  pohyboval a svému soupeři nedal nic zadarmo má prostě srdce na pravém místě.Nicméně hlavní rozhodčí z Ostravy,(rozhodovali,pouze dva rozhodčí)přisoudil vítězství Plachetkovi,dle mého názoru utkání mělo skončit nerozhodně.

Robert Zedek měl za soupeře domácího boxera Kloska,ze Sokola Poruba.Přes veškerou snahu v  byl poražen.

Svoji bilanci si mohou vylepšit 24.1.2015,kdy SÚS boxing Elfe Krnov,pořádá oblastní kolo v boxu a to v Sokolovně na Petrovické ulici č.2.

 

 Mladí boxeři SÚS boxingu Krnov se představili na  turnaji talentované mládeže,  v Kroměříži a úspěšně reprezentovali náš boxerský oddíl.

Michal Kotásek,nastoupil ve váze do 32 kg proti boxerovi z DTJ Prostějov Uhlíkovi,  bylo to jeho třetí utkání a nutno podotknout,že chlapci předvedli na věkovou kategorii 10-12 let perfektní výkon opravdu se bylo na co dívat,o vítězi rozhodlo třetí kolo ve kterém dominoval Michal Kotásek z Krnova a utkání  vyhrál na body.

Robert Zedek nastoupil ve váhové kategorii do 80 kg,proti Nevečeřalovi z Trutnova mistrovi ČR pro letošní rok  a v utkání tvrdých výměn prohrál TKO.

Díky výkonům jenž předvedli boxeři SÚS boxingu Krnov obdrželi pozvání na turnaj,který se uskuteční v Brně 6.12.2014

2,

V sobotu  28.9. se  v Prostějově konalo oblastní kolo JIHOMORAVSKÉ OBLASTI .

 Krnovský oddíl SÚS boxing Elfe Krnov reprezentovali v kategorii školní mládeže ve váze 75 kg, Robert Zedek,který boxoval s boxerem z Brusiers Kroměříž  Kunčárem a vyhrál na body ,je to již jeho třetí vítězství v řadě.V kategorii  kadetů ve váze +80 kg nastoupil Jiří Weiss proti Bezouškovi z Gambare Olomouc  utkání bylo velice bojovné a tvrdé J.Weiss vyhrál  na body.

3,

Vážení příznivci boxu tréninky boxerů SÚS boxingu Krnov,jsou opět od 1.10.2017  v malé tělocvičně v Sokolovně na Petrovické ulici,trénujeme :

v úterý a čtvrtek od 17:00 hod do 19:00 hod těšíme se na nové zájemce z řad dívek,chlapců, žen a mužů navštivte náš

SÚS boxing Elfe KRNOV.

 

   
 

Náhledy fotografií ze složky aktuality